Son Dakika Haberler

Arıklı : Afetin ne zaman geleceği belli değil

Arıklı : Afetin ne zaman geleceği belli değil
Okunma : 31 views Yorum Yap

Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı  meydana gelen sel felaketi ve hortumun yarattığı tahribatı yerinde inceledi. Mağdurlarla görüşen Arıklı, bölge için üzerlerine düşeni yerine getireceklerini gerekirse bir yardım kampanyasına öncülük edebileceklerinin altını çizdi…

Genel Başkan Arıklı  ülke genelinde yaşanan sel ve hortum faciasının ardından önce İskele-Sipahi-Yenierenköy-Ziyamet köylerini daha sonra Lapta-Karşıyaka bölgelerini gezerek iki felaket bölgesinde hem mağdurlarla bir araya geldi hem de felaketin bölgede yarattığı tahribatı yerinde gördü. Vatandaşlarla bölgelerde ayaküstü konuşan Arıklı bölgede yaşananın bir afet olduğunu ifade ederek , “Afetin ne zaman geleceği belli değil” dedi.

Arıklı afet dolayısıyla bu bölgelerde ek önlemler almak gerekiyor. Bu konuda ilgili yerlerle görüşmeyi yapacağız dedi. Zararın minimize edilmesi için her türlü önlemi almak adına ben ve partim elimizi taşın altına koyacağız gerekirse bir yardım kampanyasına da öncülük edebileceklerini ifade etti..